ÖN YAZI ÖRNEĞİ

2007-08-13 17:40:00

 

Özgeçmişinizin bir adım öne çıkmasını ve  üst sıralarda yer alamsını istiyorsanız mutlaka bir ön yazı ile zenginlik kazandırmalısınız.İşte size bir ön yazı örneği,kendi ön yazınızı bundan yola çıkarak oluşturabilirsiniz.

 

 

FİRMA ADI ve UNVANI

İnsan Kaynakları Bölümü

REF: SAT05 SATIŞ DANIŞMANI

 

Sayın Ad SOYAD, .../..../2005

7 03 2005 tarihli .... gazetesinde yer alan SATIŞ DANIŞMANI pozisyonu için ekli özgeçmişimi değerlendirmenizi rica ederim.

İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü.nden 2004 yında mezun oldum. Öğrenciliğim sırasında part-time olarak Satış Danışmanlığı., .Müşteri Temsilcisi  pozisyonlarında çeşitli mağaza zincirlerinde görev aldım. Satışını yaptığım ürünü tüm özellikleriyle tanımak ve bu özellikleri müşterinin ihtiyaçlarıyla örtüştürmek temel prensibimdir.

Bu amaçla sürekli öneri ve yeni fikir geliştiririm. Görev aldığım reyonlar satış ciroları ralamasında her zaman ilk üçte yer almıştır. Halen ....... Çağrı Merkezinde Tele Satış Temsilcisi olarak çalışıyorum. Ayrıntıları özgeçmişimde bulabilirsiniz.

Özel olarak davranış  bilimleriyle ilgileniyorum, insan/müşteri davranışlarını sürekli gözlemliyor ve konuyla ilgili yayınları takip etmeye çalışıyorum. Halen çalıştığım işte özellikle dinleme becerimi geliştirme fırsatı buldum.

Müşterilerin beklenti ve ihtiyaçlarını anlamak, buna uygun hizmeti sunmak ve karşılığında  yaşadıları memnuniyeti görmekten zevk ve heyecan

duyuyorum.

Mağazacılık alanında kariyerimi geliştirmeyi hedefliyorum. Kariyerime ürün ve hizmet yaklaşımıyla kendime çok

yakın hissettiğim ....... .te devam etmeyi çok isterim. ... .u ve hizmetlerinizi en iyi şekilde temsil edeceğime inanıyorum.

Satış Danışmanı  olarak ...... için yapabileceklerim konusunda görüşme olanağı verirseniz çok sevinirim.

 

Saygılarımla,

 

İsim ve imza

Adres

 

 

 

 

 

 

etiketler; ön yazı nasıl yazılır,ön yazı nedir,ön yazı örnekleri, ön yazı örnek, ön yazı yazma,ön yazılar, banka için ön yazı,özel şirketler için ön yazı,ön yazı hazırlama,etkili ön yazı,ön yazı çeşitleri,ön mektup,

26458
0
0
Yorum Yaz